• 1.A, 2.A a 2.B na výlete...

• Dnešný výlet si žiaci 1.A, 2.A a 2.B napriek nepriaznivej predpovedi počasia na farme užili bez kvapky dažďa. Po príchode si oddýchli, nadesiatovali sa, zoznámili sa s prvými obyvateľmi farmičky a vyskúšali si aj vodné ihrisko. Potom nás čakala komentovaná prehliadka FarmaParku, deti sa dozvedeli zaujímavosti o živote zvierat. Niektoré zvieratká mohli aj nakŕmiť, či pohladkať. Somárika si skúsili aj očesať.  Výlet sa im páčil a okrem zážitkov sa obohatili aj o nové poznatky o zvieratkách 🐑🐐🦘.

• Netradičná anketa

• Žiaci 5.A a 6.A triedy sa zamýšľali... Prečo je škola, ktorú navštevujú nezvyčajná, jedinečná, nevšedná, ojedinelá, pozoruhodná? V čom sa líši od ostatných? Možné odpovede nájdete v našej fotogalérii.